Участь учнів Кам'янського еколого-економічного ліцею Кам'янської районної ради Черкаської області на обласному

етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у 2010-2011 н.р.

 

 
 

 

 

Прізвище,

ім’я, по батькові

 

К

 

Наукове

відділення

 

Секція

 

Базова

дисципліна

 

Наукові

керівники

 

Мiсце

1

Безверха Ірина

Володимирівна

11

Технічних наук

Інформаційно-телекомунікаційнісистеми та технології

Математика

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

1

2

Заховайко Яна

Віталіївна

11

Хімія та біологія

Загальна біологія

Біологія

Ювшин Л.В

1

3

Іванченко Ольга

Вікторівна

11

Технічних наук

Технологічні процеси та перспективні технології

Математика

Єрмоленко В.О.

Чумаченко В.С.

1

4

Ярема Іванна

Анатоліївна

9

Технічних наук

Електроніка та приладобудування

Математика

Єрмоленко В.О.

Зайцева Л.І.

1

5

Безверха Ірина

Володимирівна

11

Комп’ютерних наук

Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

Математика

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

2

6

Канюк Тетяна

Олександрівна

9

Комп’ютерних наук

Комп'ютерні системи та мережі

Математика

Чумаченко О.А.

Зайцева Л.І.

2

7

Коваль Анастасія Романівна

9

Комп’ютерних наук

Internet-технології та WEB дизайн

Математика

Чумаченко О.А.

Зайцева Л.І.

2

8

ХодоровськаВіолетта Валеріївна

10

Комп’ютерних наук

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Математика

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

2

9

Чупак Олександр

Вікторович

10

Комп’ютерних наук

Internet-технології та WEB дизайн

Математика

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

2

10

Шамрай Оксана Олександрівна

11

Філології та мистецтвознавства

Мистецтвознавство

Українська мова

Безверха Т.М.

Соколова Г.П

2

11

Шульга Олександр

Ігорович

11

Технічних наук

Машинобудування

 

Фізика

Єрмоленко В.О.

Бойко Н.Ю.

2

12

Береза Юрій Віталійович

10

Технічних наук

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

Математика

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

3

13

Богданова МілланаІванівна

10

Філології та мистецтвознавства

Англійська мова

Англійська мова

Касьян С.В.

3

14

Заховайко Яна

Віталіївна

11

Економіка

Фінанси, грошовий обіг і кредит

Математика

Гетьман Л.І

Чумаченко В.С.

3

15

Ємець ДенисВадимович

8

Історії та географії

Археологія

Історія України

Безверха Т.М

3

16

Ісаєв Сергій

Валерійович

11

Технічних наук

Науково-технічна творчість та винахідництво

Математика

Єрмоленко В.О.

Чумаченко В.С.

3

17

Коваль Анастасія

Романівна

9

Економіка

Мікроекономіка та макроекономіка

Математика

Гетьман Л.І

Зайцева Л.І

3

18

Коваль Вікторія

Сергіївна

11

Технічних наук

Матеріалознавство

Математика

Єрмоленко В.О.

Чумаченко В.С.

3

19

Майборода ЯрославРоманович

9

Хімія та біологія

Хімія

Хімія

Бугакова Л.Н

3

20

МедведенкоЯрослав Вікторович

9

Комп’ютерних наук

Комп'ютерні системи та мережі

Математика

Чумаченко О.А.

Зайцева Л.І.

3

21

Рибалка Ірина

Володимирівна

9

Філософії та суспільствознавства

Релігієзнавство

Історія України

Безверха Т.М

3

22

ХодоровськаВіолетта Валеріївна

10

Комп’ютерних наук

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Математика

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

3

23

Чучко Таміла Валеріївна

9

Хімія та біологія

Психологія

Біологія

Ювшин Л.В

3