Участь учнів Кам'янського еколого-економічного ліцею Кам'янської районної ради Черкаської області на обласному

етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у 2009-2010 н.р.

 

Прізвище та ім’я учнів

Клас

Наукове

відділення

Секція

Базова

дисципліна

Наукові

керівники

Місце

1

Безверха Ірина

 

10

Комп’ютерних наук

 

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Математика

О.А.Чумаченко

В.С.Чумаченко

1

2

ГоловченкоСвітлана

 

11

Технічних наук

Технологічні процеси та перспективні технології

Математика

В.О.Єрмоленко

Л.І. Зайцева

1

3

Дяченко Аня

 

11

Комп’ютерних наук

 

Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

Математика

О.А.Чумаченко

 

1

4

Заховайко Яна

10

Біології та аграрних наук

Агрономія

Біологія

Л.В.Ювшин

1

5

Майстренко Яна

11

Біології та аграрних наук

Екологія

Біологія

Л.В.Ювшин

1

6

Соболь Олег

 

11

Технічних наук

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

Математика

О.А.Чумаченко

1

7

Іванченко Ольга

 

10

Технічних наук

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

Математика

О.А.Чумаченко

В.С.Чумаченко

2

8

Попов Ярослав

 

11

Комп’ютерних наук

Internet-технології та WEB дизайн

Математика

О.А.Чумаченко

2

9

Селезньова Анна

11

Історико-географічне

Релігієзнавство та історія релігії

Історія України

Т.М.Безверха

2

10

Ходоровська Віолетта

9

Комп’ютерних наук

 

Internet-технології та WEB дизайн

Математика

О.А.Чумаченко

В.С.Чумаченко

2

11

Головченко Оксана

 

11

Комп’ютерних наук

 

Інформаційні системибази даних та системи штучного інтелекту

Математика

О.А.Чумаченко

Л.І. Зайцева

3

12

Коваль Вікторія

10

Технічних наук

Матеріалознавство

Математика

О.А.Чумаченко

В.С.Чумаченко

3

13

Рибалка Ірина

11

Хімії та біології

Медицина

Хімія

Л.Н.Бугакова

3

14

Сажин Катерина

11

Філології тамистецтвознавства

Англійська мова

Англійська мова

Н.В.Атамась

3

15

Селезньова Анна

11

Хімії та біології

Хімія

Хімія

Л.Н.Бугакова

3

16

Чупак Олександр

9

Економіки

Економічна теорія та історіяекономічної думки

Математика

Л.І.Гетьман

3

17

Шамрай Оксана

10

Історико-географічне

Історичне краєзнавство

Історія України

Т.М.Безверха

3